Kosmetické studio Čakovice

 
Jmenuji se Martina Pučeková a v mém studiu najdete kompletní kosmetické služby, manikúru, přístrojovou pedikúru a depilace cukrovou pastou.
 
U všech poskytovaných služeb se specializuji v první řadě na stránku zdravotní, protože jen to, co je zdravé, múže vypadat krásně.
 
V rámci kosmetických služeb nabízím diagnostiku pleti t.j. určení správného typu pleti.
Mnoho problémů je totiž způsobeno nesprávným určením typu pleti. Dle typu a aktuálního stavu pleti doporučím vhodnou péči v salonu a následně sestavím návrh domácí péče a doporučím vhodné kosmetické produkty.
Ve studiu mám několik profesionálních kosmetických prístrojů a tak dokážu pomoci s řadou problémů - akné, rosacea, atopický ekzém, pigmentace pleti, zjemnění vrásek a celková regenerace, oživení pokožky obličeje, krku, dekoltu a zad.
Na základe svých víceletých zkušeností vím, že problémy pleti nelze řešit jenom zevně. Stav pleti je takovým zrcadlem našeho fyzického stavu, psychického rozpoložení a celkové životosprávy. To vše je nutné znát při určení správného postupu.
Pracuji s dermokosmetikou SynCare /ČR/ a Meditime /Korea/.
 
U manikúry se zaměřuji na přírodní nehty. Pokud jsou nehty lámavé, poškozené, celkově nezdravé, tyto problémy řeší "Japonská manikúra" tzv.P-Shine. 
Jde o metodu zaleštění včelího vosku do přírodního nehtu. Na nehtu se vytvoří ochranná vrstva, která nehet vyživuje. 
Nehty mají již po první aplikaci vysoký lesk a vypadají skvěle.
 
Přístrojová pedikúra  je moderní šetrná metoda, která zaručuje bezbolestnost a bezkrevnost ošetření. 
Pracuje se na dezinfikovaných nohách za pomoci přístroje s vysokootáčkovými rotačními frézami. Dle aktuálního stavu nehtů a zdravotního stavu klienta diagnostikou určím případné nemoci jak nehtů tak i kůže a doporučím  přípravky k domácí péči. 
V případě potřeby poskytnu kontakt na specialistu.
 
Další službu, kterou Vám mohu nabídnout, je depilace cukrovou pastou. Cukrová pasta je 100% přírodní, skládá se z cukru, vody a citrónové šťávy. Odstraňuje chloupky ve směru růstu a je šetrná. 
 
Kromě těchto služeb, nabízím i služby estetické:
Lash lifting- šetrně a trvale vytočené řasy do ideálního
tvaru "C". Efekt vydrží 6-8 týdnů. 
Lash botox - řasy vyživuje, regeneruje, uzavírá po Lash Liftingu a hydratuje. Obsahuje keratin, kolagen, hedvábí a pšeničné proteiny.
Lakování nehtů v rámci mani&pedi klasickým lakem zn.Dermacol a aplikace shellacu - originál americkou značkou CND Shellac. Výhody shellac lakování jsou vysoký lesk, okamžité schnutí, dlouhá trvácnost a jednoduché odstranění.
 
Nabízím možnost online rezervace termínu. Den před návštěvou zasílám upozorňující sms a email s připomínkou.
 

 

 

Ve studiu přijímám platby v hotovosti a platební kartou.

Dopřejte si chvilku pro sebe a vyberte si z nabídky ošetření

Nechte se hýčkat a rozmazlovat.

Těším se na Vaši návštěvu.

 
 

Novinky

Lifting bez skalpelu

24.10.2015 17:47
Manuální lifting je nová revoluční metoda, kterou dokážete bez pomocí skalpelu výrazně omladit obličej. Již po prvním ošetření podstatně vyhladíte vrásky, zregenerujete a napnete pleť a obličej se doslova rozzáří novou vitalitou. Manuální lifting obličeje je velmi jemná technika, šetrná k pokožce a...

Odličujete se správně?

26.01.2014 20:02
Čištění pleti je naprostý základ v péči o pleť. Pokud pokožka není správně vyčištěná, póry jsou ucpané a není možné, aby se aktivní látky z kosmetických přípravků dostaly hlouběji do pleti. Můžete používat ten nejlepší a nejúčinnější krém, ale bez správného čištění vám to nebude nic...