Chcete se objednat ?

 Martina Pučeková - certifikovaný stylista značky My Lamination®


Ve svém studiu nabízím profesionální kosmetickou a estetickou péči o pleť, lash lifting & výživu řas, výživu obočí a přístrojovou pedikůru. U všech poskytovaných služeb se specializuji v první řadě na stránku zdravotní, protože jen to, co je zdravé, může vypadat krásně.

V rámci kosmetických a estetických služeb nabízím jako součást ošetření vstupní konzultaci a diagnostiku pleti. Mnoho kosmetických problémů je totiž způsobeno nesprávným určením typu pleti. Dle typu a aktuálního stavu doporučím vhodnou kosmetickou péči ve studiu a následně sestavím návrh domácí kosmetické péče a doporučím vhodné kosmetické produkty.

Pracuji pouze s kvalitními certifikovanými kosmetickými materiály a přístroji. Tak dokážu pomoci s řadou problémů : léčba a prevence akné - jak pubescentní tak hormonální, červené žilky a rosacea, atopický ekzém, nežádoucí pigmentace pleti, zjemnění vrásek a jejich neinvazivní výplň kyselinou hyaluronovou a botoxem na přírodní bázi, celková regenerace a oživení pokožky obličeje, krku a dekoltu, ale i ošetření zaměřené na čistící péči zad.

Na základě mé víceleté praxe v kosmetologii vím, že problémy pleti nelze řešit jenom zevně. Stav pleti je takovým zrcadlem našeho fyzického stavu, psychického rozpoložení a celkové životosprávy. To vše je nutné znát při určení správného postupu kosmetického ošetření.

Prioritou poskytovaných služeb je osobní přístup ke každé klientce, příjemné a čisté prostředí, moje odborné vzdělání s víceletou praxí, práce pouze s kvalitními materiály a přístoji, online rezervace a připomínka termínu, platba hotově nebo platební kartou, prodej kosmetických produktů přímo ve studiu i formou internetového obchodu.

Dopřejte si chvilku pro sebe a vyberte si z nabídky služeb a ošetření.

Těším se na Vaši návštěvu !