Přístrojová estetika

Ultrazvuková mezoterapie

 • Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti.
 • Indikace : pro šedou unavenou pleť postrádající projasněnost, energii a pružnost
 • Kontraindikace: těhotěnství, zánět v těle, kardiostimulátor
 • Doba ošetření: 90 min.

Jedná se o přístrojové estetické ošetření, kdy za pomoci ultrazvukové hlavice dochází k přenosu aktivních látek do hlubších vrstev pokožky. Při kontaktu s pletí lehce hřeje. Ultrazvuková mezoterapie podporuje syntézu kolagenu v pokožce, tím vyhlazuje vrásky,  redukuje váčky a kruhy pod očima. Ultrazvuková mezoterapie se využívá pro redukci tukových zásob v obličeji a na krku.  Jedná se o příjemné a bezbolestné ošetření jehož výsledkem je okamžitě rozjasněná a vypnutá pleť obličeje, krku a dekoltu.

Při frekvenci ošetření minimálně 1 x měsíc dochází k postupnému odstranění dvojité brady.

Ošetření ve studiu zahrnuje:

 • vstupní diagnostika
 • odlíčení, exfoliace a příprava pleti na ošetření 
 • hloubkové čištění pleti obličeje, krku a dekoltu ultrazvukovou špachtlí
 • aplikace "GENOPEPTID elixír" - anti-aging elixír obnovující buněčné struktury, obsahuje unikátní patentovanou látku Juveleven ™ peptid, ochraňuje buňky před poškozením DNA restauruje je a stimuluje přirozenou rejuvenaci pleti a samoobnovovací procesy.  Chrání DNA a pleťové buňky před UV paprsky a nepříznivým vlivům životního prostředí. Napravuje poškození pleti, které vzniká stárnutím a působením slunečního záření. Obsah rostlinného hyaluronu aktivně zpevňuje a omlazuje pleť. koenzym Q10 je silným antioxidantem a poskytuje speciální ochranu proti účinkům oxidačního stresu.
 • aplikace séra "MESOVITAL aktivní sérum pro krk, dekolt a bradu" - zřetelně redukuje dvojitou bradu a zpevňuje pokožku krku a dekoltu. Antioxidant fisetin jako přírodní flavonoid ovlyvňuje funkci lypolitických enzymů. Flambinon je rostlinný keton s intenzivním liftingovým účinkem, který zabraňuje tvorbě nových tukových zásob.
 • přístrojová ultrazvuková mezoterapie obličeje, krku a dekoltu  za pomoci dermáního gelu s kyselinou hyaluronovou
 • aplikace "OXYGANTE liposomální maska" - multienergizující maska vhodná na všechny typy pleti, obsahuje extrakt z mořských řas, sojové klíčky, olej z grapefuitových semínek, mandlové mléko, mléčné proteiny a vitamíny v mikrokapslích. Projasňuje, povzbuzuje a zpevňuje pokožku. Pleť je vyživena kyslíkem, je svěží a zářivá. Podporuje stimulaci produkce kolagenu a elastinu. 
 • závěrečný omlazující krém Zlato Jantar - luxusní krém nabitý nejúčinnějšími přírodními anti-age látkami, krém s bohatou texturou a obsahem ryzího zlata dodá pleti sametově hebký vzhled. Jemné částečky 24 karátového zlata dokážou odrážet světlo a rozzářit Vaši pokožku. Obsažený fyto botox (přírodní netoxická alternativa botoxu) účinně působí v boji proti mimickým vráskám, vyskytujících se kolem očí, úst, omezuje jejich tvorbu. Mateří kašička a extrakty z jantaru, lípy, čekanky a měsíčku podporují intenzivní výživu pleti. Kyselina hyaluronová, fyto kolagen a fyto keratin aktivně přispívají k tvorbě kolagenu a elastinu, pokožku dlouhodobě hydratují. Koenzym Q10, skvalen a vzácné éterické oleje mají výrazné anti-age účinky.

EMS obličejová terapie

 • Ošetření je vhodné pro zralou pleť s výraznou ochablostí, není vhodné pro mladou pevnou pleť

 • Kontraindikace: těhotěnství, zánět v těle, kardiostimulátor, poraněná kůže, zánět svalů, mladé chirurgické jizvy do 10 měsíců

 • Doba ošetření: 90 min.

Jedná se o přístrojové estetické ošetření, u kterého dochází za pomoci EMS technologie k elektrické stimulaci svalů obličeje a krku. Impulsy jemně tonizují a zpevňují obličejové svaly, celkově osvěžují pokožku.

EMS používá malé elektrické impulsy, které stimulují svaly v procesu známém jako pasivní cvičení. Tato stimulace je podobná nervovým impulsům způsobené svaly a relaxaci během aktivního pohybu.

Výsledné svalové kontrakce způsobují zpevnění, posílení a bojují proti ochabování.

Výsledky jsou viditelné hned po prvním použití.

Ošetření ve studiu zahrnuje:

 • vstupní diagnostika
 • odlíčení a příprava pleti na ošetření - ARGILINE LIFT ACTIVE  čistící pleťové mléko s botoxovým účinkem - enzymatický peeling - provedení enzymatického peeelingu umožňuje následné aktivní vstřebávání mimořádně účinné látky Argirelinu (neinvazivního botoxu). Aktivní látka Argireline účinně redukuje již vytvořené vrásky a zefektivnňuje následné liftingové ošetření. Je prvním krokem pro snížení hloubky a výskytu vrásek. Díky obsahu extraktu přírodního ananasu, který obsahuje proteolytické enzymy, je velmi aktivním biologickým peelingem. Biologický peeling díky enzymům obsaženým ve výtažku ananasu odstraňuje odumřelé vrstvy a zabezpečí lepší vstřebatelnost ARGIRELINE účinné látky. ARGIRELINE (neinvazivní botox) vyhlazuje vrásky, zjemňuje texturu pleti a dokonale ji připraví na další ošetření. Obsahuje: Argireline, extrakt z ananasu
 • hloubkové čištění pleti obličeje, krku a dekoltu
 • přístrojová EMS terapie obličeje a krku
 • aplikace ARGILINE liftingová krémová maska vyhlazující vrásky. Výtažky z asijské Centelly zvyšují produkci kolagenu a elastinu. Botoxový efekt Argirelinu s mikrokapslemi chrání pleť před tvorbou nových vrásek a výrazně redukuje již vzniklé vrásky. Dochází k hloubkové hydrataci a vypnutí kontur pleti. V mikrokapslích je obsažen vitamin E, který má zklidňující účinek a vyživuje pleť. Po aplikaci masky je pleť pružná a pevná. Dochází k výrazné redukci mimických vrásek. Obsahuje: Argireline - neivnazivní botox, asijskou Centellu.
 • závěrečný ARGILINE denní/noční krém s botoxovým účinkem. Obsahuje: Argireline (neinvazivní botox), ureu a ceramidy. Aktivní látka Argireline preventivně působí na snížení kontrakce mimických vrásek a tím výrazně omezí jejich tvorbu. Aktivní látka Argireline také účinně redukuje již vytvořené vrásky a má výrazný liftingový efekt, zejména na ochablou (papírovou pleť). Krém pro intenzivní vyplnění vrásek, jehož aktivní přísady pomáhají obnovovat strukturu pleti. Botoxový efekt Argirelinu zabraňuje před formováním nových vrásek a jejich prohlubování. Urea zjemňuje pleť a napomáhá vstřebávání aktivních ingrediencí. Ceramidy zvyšují aktivaci podkožní vrstvy. Krém obsahuje ochranu pleti před slunečním zářením a jeho škodlivými vlivy.